Konrad Jóźwiak

Certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień

Komu pomagam

– osoby uzależnione

– osoby żyjące z osobami uzależnionymi

– osoby pochodzące z rodzin z problem uzależnienia (DDA)

– osobami doświadczającymi przemocy

Cennik

Psychoterapia indywidualna 120 zł/50 minut

Program Ograniczania Picia 150 zł/30-50 minut

Zapraszam

Kontakt

Konrad Jóźwiak

Jana Heweliusza 11/5
80-369 Gdańsk

Tel. 697 722 848

e-mail: konradterapeuta@o2.pl

————–

Jestem certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień z kilkuletnim stażem. Ukończyłem Szkołę Specjalistów Psychoterapii i Instruktorów Terapii Uzależnień Care Brok, która ukształtowała moje myślenie o osobach z problemem uzależnienia. Uzależnienie traktuję, jako objaw wynikający z mierzenia się z obecnymi trudnościami lub przeszłością. Posiadam Certyfikat Specjalisty Psychoterapii Uzależnień (nr 1968), wydany przez Państwową Agencję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Od kilku lat związany jestem z Wojewódzkim Ośrodkiem Terapii Uzależnień w Gdańsku. Doświadczenie zdobywałem również w Ośrodku Terapii Uzależnień Borowikowa w  Bydgoszczy, Poradniach Leczenia Uzależnień w Sępólnie Krajeńskim i Czersku oraz Pomorskiej Klinice Terapii Uzależnień w Rumii. W swojej praktyce pracuję z osobami dorosłymi, cierpiącymi z powodu uzależnienia od substancji i zachowań, ich rodzinami – partnerami, z Dorosłymi Dziećmi Alkoholików (DDA) oraz osobami doświadczającymi przemocy. 

Pracuję również w Programie Ograniczania Picia, adresowanym dla tych, którzy piją szkodliwie lub nie mają gotowości do pracy w programie opartym na abstynencji.

W mojej pracy istotne są dla mnie standardy wskazane przez Państwową Agencję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz kodeks etyczny terapeuty uzależnień. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Program Ograniczania Picia

Zgodnie z zaleceniami Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych  program ten adresowany jest przede wszystkim dla osób, dla których abstynencja nie jest celem. POP nie jest terapią, ale programem celem, którego 

Program obejmuje 10-12 sesji odbywających się raz w tygodniu oraz jednym spotkaniem sprawdzającym osiągnięte efekty po 3 miesiącach.